Wszystko o zakupach!

Wiosenne kolekcje do biura

http://sziluettpersonalstyling.cafeblog.hu/files/2014/04/orsay-business-look.jpg

Dzisiaj chciałabym wam opowiedzieć o tegorocznych kolekcjach ubrań biurowych. Co będzie modne? Jaką bluzkę kupić, aby stylowo prezentować się w biurze? Na te pytania znajdziecie odpowiedzi w poniższym poście.


Spodnie rurki

Okazuje się, że w tym sezonie projektanci poszli o krok dalej i do ubioru biurowego proponują spodnie rurki. Ale nie mam tu na myśli dżinsów - rurek, a spodni od kompletu. Do tej pory eleganckie spodnie nie były zbyt przylegające. W tym sezonie to się zmienia.

Jeśli chodzi o kolory takich spodni, to niesamowitym trendem będą znów tkaniny dwu kolorowe - biało - czarne czy beżowo - szare.


Delikatna bluzeczka

Jak zapewne zauważyliście, od kilku lat już panuje trend odchodzenia od bluzek z kołnierzykiem. Teraz ubiera się bardziej eleganckie t-shirty. W tym sezonie pojawią się nawet eleganckie bluzeczki z nadrukiem, ale ja nie jestem pewna, że na stałe zostaną przyjęte do biurowej mody.


Ołówkowa spódniczka

Wciąż w sklepach będą przeważały spódniczki w ołówkowym stylu. Ja ich osobiście nie lubię, bo niewygodnie się w nich chodzi. Jednak dzięki tym spódnicom można optycznie się wyszczuplić, ukryć brzuch czy wydłużyć nogi.

Nie taki wysoki obcas

W pierwszej połowie sezonu będą przeważały baletki i baleriny. Szpilki oraz buty na wysokim obcasie być może pojawią się w kolekcji letniej, ale producenci nic na razie jeszcze nie obiecują.

Co sądzicie?