Wszystko o zakupach!

Torebki na sezon letni 2015

http://www.sklepikztorebkami.pl/wp-content/uploads/2014/05/torebka-listonoszka12521max.png
Jeśli zastanawiałyście się, jaką powinnyście kupić torebkę, aby była ona modna w całym sezonie letnim 2015, to ja dzisiaj coś wam w tym temacie podpowiem. Ostatnio wpadła mi w ręce jedna z gazet poświęconych modzie. I tam znalazłam bardzo ciekawy artykuł z najnowszymi trendami.

 


Listonoszki nie przemijają!

Wciąż będą modne torebki - listonoszki. Skórzane, bądź z ekoskóry, zapinane na zamek, z kokardką na przedniej kieszonce. Oczywiście obowiązkowa długa rączka z możliwością regulowania. Ja już mam takie ze dwie torebki. Jednak na ten sezon listonoszki zostaną dodatkowo wyposażone w motywy kwiatowe - na przykład z pozoru "niechlujnie" przyszyta "łata" z kwiatami bądź owadami (przeważnie kolorowymi motywami). Tego typu listonoszki będą modne w najnowszym sezonie.

 


Plecako - torebki

Według autora artykułu w tym sezonie wrócą także do łask plecako - torebki. Pamiętacie je? Były to takie torebki, których rączka składała się z dwóch rączek połączonych zamkiem błyskawicznym. Można więc było te rączki oddzielić i nosić tą torebkę jako plecak. Mi się nigdy takie rozwiązanie nie podobało, ale taka rzecz sprawdza się dla osób, które lubią mieć jedną rzecz do wszystkiego - taka wielofunkcjonalna torebka.


Co jeszcze będzie modne?

Małe torebeczki, w które nawet nie wejdzie twój smartfon, będą także hitem sezonu. Ja się tylko zastanawiam: po co taka torebka, do której nic nie można włożyć?