Wszystko o zakupach!

Buty na wiosnę i lato

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQQT3FighzIksZu0LqpDWsBbLRSzRue9FGazWNkWN3C1sb6b_EE5A
Co prawda teraz zaskoczyła nas ponownie zima, ale w sklepach pojawiły się już letnie kolekcje butów. Co jest modne? Co warto kupić, a czym nie warto zawracać sobie głowy? Na te pytania będziecie potrafili odpowiedzieć po przeczytaniu poniższego postu!


Butki na koturnie

W tamtym roku królowały buty na koturnie. Niestety nie będą już one modne w nadchodzącym sezonie. Jeśli posiadacie takie butki z zeszłego sezonu, to schowajcie je głęboko do szafy, bo prędko nie wrócą one do łask. Jeśli natomiast zobaczycie buty na koturnie w sklepie - będzie to znak, że wyprzedają tam kolekcję z zeszłego roku.


Męskie czy damskie?

Modne natomiast będą w tym sezonie butki na niskim obcasie o kształcie buta męskiego. Takie butki nadają się do spodni, ale do spódnic nie za bardzo pasują. Ja w ogóle nie jestem przekonana do tego typu obuwia, więc w tym roku z pewnością takich "męsko" wyglądających butów nie kupię.


Ażurowe pantofle

Jednak polecam wam kupić pantofle z dziurkami. Ja nazywam je ażurowymi, gdyż troszeczkę przypominają one sweterki ażurowe. Są one bardzo delikatne i pasują zarówno do spodni, jak i do spódnic. Nie nadają się natomiast na deszczową pogodę, ale kto powiedział, że trzeba mieć buty na każdą pogodę? :)


Kolorowe kalosze

Na deszcz możecie zakupić kolorowe kalosze, które już od chyba trzech sezonów wciąż są na topie. Wybierzcie trochę droższy model z lepszego tworzywa. Zwykła guma może bardzo niekorzystnie wpływać na wasze stopy, odparzając je. Ja w tamtym roku miałam nieprzyjemną sytuację związaną z odparzeniem stóp i nikomu nie polecam przeżycia czegoś takiego !